הפורום המנטלי

דיון, רפלקציה ותובנות
על כל מה שלקחתם מהשיעור האחרון

דשבורד Forums המדען והחוליגן I פורום שאלות ותשובות מה הייתם רוצים לשאול על תורת הקוונטים, מח, תודעה, יצירתיות ואימון מנטלי?

 • Creator
  Discussion
 • #5884

  שלום אלופים ואלופות,

  ברוכים הבאים ל״פורום המדען והחולגן״, זה המרחב והמקום לכל שאלה, ביקורת, סוגיה שעדיין לא קיבלתם עליה מענה בקורס ״המדען והחוליגן״, וגם למי שמתעניין בקורס, או שאולי הגעתם לכאן עם שאלה אישית על תורת הקוונטים, מח, תודעה, יצירתיות ואימון מנטלי. הפרופסור אבשלום אליצור ואני נגיע לכאן כדי לענות על השאלות שמעסיקות אתכם, ובבוא הזמן נקיים וובינר/זום פתוח להעמקה בתכנים והקבלות שלהם לחיים.

  ועכשיו תורכם: מוזמנים לכתוב את השאלה שלכם כאן למטה

 • מה הייתם רוצים לשאול על תורת הקוונטים, מח, תודעה, יצירתיות ואימון מנטלי?

 • ענת אידלסון

  חבר
  19/06/2022 at 10:33

  שלום.

  1. עד שהגעתי לכאן יצאה לי הנשמה ולולא הערכתי הגדולה לקורסים של פרופ׳ אבשלום אליצור לא הייתי טורחת שוב ושוב. (נאלצתי לחפש וללחוץ על הרבה)

  2. בגלל שלא מצאתי היכן נמצא הפורום תכלס, כי לחיצה עליו לא הוילה לעמוד הזה, נכנסתי לכתוב לך הודעה ולא הצלחתי כי כל נגיעה בטקסט לתיקונים מחקה אותו.

  3. מה שרציתי לכתוב מלכתחילה הוא שמכיוון שרואים כל הזמן את הפאוארפוייט ולא תקריב של הפרופ׳ מסביר (וחבל) אני חושבת שחובה לשים כיתוביות. בכל זאת החומר מורכב. הייתי רוצה לעצור במקומות שלא הבנתי ולקרוא שוב ולא לחפש את הנקודה הספציפית בוידיאו בה הדברים נאמרו בכדי להקשיב מחדש.

  4. אני חושבת שצריך להיות כפתור מהירויות. יש פעמים שהדיבור מהיר מדי. טכנולוגיה פשוטה יכולה לפתור את זה.

  5. חברתי דוברת האנגלית וחובבת המדע היתה רוצה להקשיב להן גם – כתוביות באנגלית בנוסף לעברית יכול להיות מעולה.

  תודה ובהצלחה

  ענת אידלסון

Start of Discussion
0 of 0 פוסטים June 2018
Now